Machine-introductie
Hoogwaardige-SMT-kabel-Gratis reflow-oven voor nauwkeurige PCB-assemblage
Onze SMT Reflow Oven is ontworpen voor stabiel, herhaalbaar en hoog-loodvrij- kwaliteit solderen voor moderne PCB-assemblagelijnen.
Deze reflow-oven is gebouwd met een verbeterd koelsysteem, een zeer-duurzame roestvrijstalen transportketting en snelle opwarmtechnologie- en zorgt voor uitzonderlijke prestaties in SMT-productieomgevingen met een hoog- volume en een hoge- mix.
De geoptimaliseerde thermische architectuur van het systeem garandeert nauwkeurige temperatuurregeling, uniforme warmteverdeling en betrouwbare betrouwbaarheid-waardoor het geschikt is voor consumentenelektronica, auto-elektronica, industriële besturing, LED-productie en EMS-fabrieken.
Belangrijkste kenmerken van de SMT Reflow-oven
Verbetering van de koelcapaciteit
Verbeterde koelprestaties zorgen voor een snellere temperatuurdaling en betere thermische bescherming:
- De koelhelling is toegenomen met25%
- PCB-uitlaattemperatuur verlaagd met30%
Dit maakt een meer gecontroleerde koeling mogelijk, vermindert de thermische spanning en verbetert de kwaliteit van de soldeerverbindingen,-vooral van cruciaal belang voor componenten met een hoog-vermogen of{2}} temperatuur.

Transportketting van roestvrij staal
- Uitgerust met een dubbele-rijige roestvrijstalen transportketting
- Zorgt voor een stabiele PCB-overdracht door de reflow-zones
- De temperatuur van het PCB-randlassen wordt niet beïnvloed door de warmteabsorptie van de geleidingsrails
- Garandeert consistente en betrouwbare soldeerresultaten
Deze kettingstructuur biedt uitstekende duurzaamheid, soepele beweging en stabiliteit op de lange- termijn bij continue productie.

Temperatuurstabiliteit
- Gebouwd met 8 mm dikke aluminium platen voor thermische opslag
- Biedt superieure warmteopslag en -verdeling
- Handhaaft stabiele temperaturen tijdens massaproductie op de lange- termijn
Dit ontwerp zorgt voor uniforme thermische profielen over de gehele reflow-zone en ondersteunt een consistente loodvrije soldeerkwaliteit-.

Snelle opwarming
De opwarmtijd- wordt met 30% verkort, waardoor een snelle opstart van de productie mogelijk wordt
Onafhankelijke besturingsmodules omvatten:
- Controle van de transportsnelheid
- Koelruimteventilatorregeling
- Voorverwarmen bovenste ventilatorbediening
- Voorverwarmen onderste ventilatorregeling
Hierdoor kunt u snel van recept wisselen, snel instellen en flexibele -temperatuurprofielaanpassingen uitvoeren.

Waarom deze reflow-oven uw SMT-productie verbetert
- Stabieler solderen voor fijne- pitch, BGA, CSP
- Sneller opwarmen- → hogere productie-efficiëntie
- Betere koeling → verbeterde gezamenlijke betrouwbaarheid
- Verbeterde ketenstructuur → stabiel PCB-transport
- Ontworpen voor 24/7 continu gebruik
- Compatibel met stikstof-reflow-solderen (optioneel)
Toepassingen
Ideaal voor PCB-assemblage met hoge-precisie en hoge- betrouwbaarheid:
Consumentenelektronica
Auto-elektronica
LED-modules
Industriële besturingssystemen
EMS- en OEM-productie
Meerlaagse PCB's met hoge-dichtheid-
Technische specificaties Tabel
|
Parameter |
JTR-800 / JTR-800-N |
JTR-1000 / JTR-1000-N |
JTR-1200 / JTR-1200-N |
|
Verwarmde lengte |
3110 mm |
3890 mm |
4640 mm |
|
Afmetingen (L×B×H) |
5520×1430×1530mm |
6300×1430×1530mm |
7050×1430×1530mm |
|
Netto gewicht |
Ongeveer. 2400KG / 2500KG |
Ongeveer. 2700KG / 2800KG |
Ongeveer. 3000KG / 3100KG |
|
Uitlaatvolume |
10 m³/min × 2 uitlaten |
10 m³/min × 2 uitlaten |
10 m³/min × 2 uitlaten |
|
Bron kracht |
AC 380V 3Ø 50/60Hz (AC 220V 3Ø optioneel) |
AC 380V 3Ø 50/60Hz (AC 220V 3Ø optioneel) |
AC 380V 3Ø 50/60Hz (AC 220V 3Ø optioneel) |
|
Vermogen (starten) |
30 kW / 32 kW |
36 kW / 38 kW |
40 kW / 42 kW |
|
Vermogen (in bedrijf) |
9 kW / 10 kW |
10 kW / 11 kW |
11 kW / 12 kW |
|
Opwarmtijd |
Ongeveer. 25min |
Ongeveer. 25min |
Ongeveer. 25min |
|
Temp. Bereik |
Kamertemperatuur – 300 graden |
Kamertemperatuur – 300 graden |
Kamertemperatuur – 300 graden |
|
Max. Breedte van printplaat |
400 mm (optioneel 460 mm) |
400 mm (optioneel 460 mm) |
400 mm (optioneel 460 mm) |
|
Componenthoogte |
Boven 30 mm / Onder 25 mm |
Boven 30 mm / Onder 25 mm |
Boven 30 mm / Onder 25 mm |
|
Transportrichting |
Van links naar rechts (optioneel van rechts naar links) |
Van links naar rechts (optioneel van rechts naar links) |
Van links naar rechts (optioneel van rechts naar links) |
|
Vaste railzijde |
Voorrail vast (optioneel achterrail vast) |
Voorrail vast (optioneel achterrail vast) |
Voorrail vast (optioneel achterrail vast) |
|
Transportband Hoogte |
900–1200 mm |
900–1200 mm |
900–1200 mm |
|
Transportsnelheid |
300–2000 mm/min |
300–2000 mm/min |
300–2000 mm/min |
|
Gegevensopslag |
Verschillende parameters en statussen kunnen worden opgeslagen |
Verschillende parameters en statussen kunnen worden opgeslagen |
Verschillende parameters en statussen kunnen worden opgeslagen |
|
Abnormaal alarm |
Over/onder temperatuur, geluid en licht |
Over/onder temperatuur, geluid en licht |
Over/onder temperatuur, geluid en licht |
|
Apparaatindeling |
|
|
|
|
Verwarmingszones |
Bovenste 8 / Onderste 8 |
Top 10 / Onderste 10 |
Bovenste 12 / Onderste 12 |
|
Koelzones |
Boven 3 / Onder 3 |
Boven 3 / Onder 3 |
Boven 3 / Onder 3 |
|
Controlesysteem |
WIN10 + Industriële computer + PLC |
WIN10 + Industriële computer + PLC |
WIN10 + Industriële computer + PLC |
|
Temp. Controle |
PID + SSR |
PID + SSR |
PID + SSR |
|
Thermokoppel draad |
4+ draden |
4+ draden |
4+ draden |
|
Transportsysteem |
Rail + roestvrij gaas |
Rail + roestvrij gaas |
Rail + roestvrij gaas |
|
Transportbandbesturingsmodus |
Geïmporteerde omvormer + geïmporteerde transportbandmotor |
Geïmporteerde omvormer + geïmporteerde transportbandmotor |
Geïmporteerde omvormer + geïmporteerde transportbandmotor |
|
Ketenstructuur |
Dubbele-link-anti-blokkering |
Dubbele-link-anti-blokkering |
Dubbele-link-anti-blokkering |
|
Breedte aanpassing |
Elektrisch verstelbaar |
Elektrisch verstelbaar |
Elektrisch verstelbaar |
|
Bedek de open weg |
Elektrisch geopend |
Elektrisch geopend |
Elektrisch geopend |
|
UPS-stroom |
Back-upstroom om de productie te beëindigen |
Back-upstroom om de productie te beëindigen |
Back-upstroom om de productie te beëindigen |
|
Koelsysteem |
Geforceerde luchtkoeling ("N"-model) |
Geforceerde luchtkoeling ("N"-model) |
Geforceerde luchtkoeling ("N"-model) |
|
Uitgebreide modellen |
JTR-800D / JTR-800L / JTR-800LD / JTR-800-N |
JTR-1000D / JTR-1000L / JTR-1000LD / JTR-1000-N |
JTR-1200D / JTR-1200L / JTR-1200LD / JTR-1200-N |
|
Uitgebreide afmetingen (L×B×H) |
5520×1660×1530mm |
6300×1660×1530mm |
7050×1660×1530mm |
|
Uitgebreid nettogewicht |
Ongeveer. 2750KG / 2850KG |
Ongeveer. 3050KG / 3150KG |
Ongeveer. 3350KG / 3450KG |
|
Verlengde opwarmtijd |
Ongeveer. 30min |
Ongeveer. 30min |
Ongeveer. 30min |
|
Spoorbreedtebereik |
"D"-model: 50–270 mm |
"L"-model: 50–610 mm |
"DL"-model: 50–270 mm / "N"-model: 50-610 mm |
|
Stikstofmodel |
N – Stikstof |
N – Stikstof |
N – Stikstof |
|
Stikstofverbruik |
Standaard 300–1000PPM bij 20M³/uur / "D", "L", "DL" Modellen: 500–1000PPM bij 25–30M³/uur |
Standaard 300–1000PPM bij 20M³/uur / "D", "L", "DL" Modellen: 500–1000PPM bij 25–30M³/uur |
Standaard 300–1000PPM bij 20M³/uur / "D", "L", "DL" Modellen: 500–1000PPM bij 25–30M³/uur |
Productgegevens zijn alleen ter referentie. Neem contact met ons op om de laatste informatie te bevestigen.

Waarom met ons samenwerken
✓ Meer dan alleen apparatuurlevering - complete SMT-lijnoplossingen
✓ Echte projectervaring met geïnstalleerde en lopende SMT-lijnen
✓ Sterke technische ondersteuning voor automatisering en integratie
✓ Verminderd integratierisico en sneller opstarten van de lijn-
✓ Toegewijde technische ondersteuning gedurende de gehele levenscyclus van het project
Over ons
Wij zijn gespecialiseerd in complete SMT-lijnoplossingen en automatiseringsintegratie, waarbij we betrouwbare apparatuur en bewezen productielijnen leveren, ondersteund door echte projectervaring.
Reflow-oven – Veelgestelde vragen
Vraag: 1. Waar wordt een reflow-oven voor gebruikt bij de SMT-productie?
A: Een reflow-oven wordt gebruikt in SMT-productielijnen om elektronische componenten op printplaten te solderen. Nadat de soldeerpasta is geprint en de componenten zijn geplaatst, gaat de PCB door de reflow-oven waar gecontroleerde verwarming de soldeerpasta doet smelten, waardoor betrouwbare soldeerverbindingen ontstaan.
Vraag: 2. Hoe werkt een reflow-oven?
A: Een reflow-oven werkt door PCB-assemblages te verwarmen via meerdere temperatuurzones, waaronder voorverwarm-, week-, reflow- en koelzones. Elke zone wordt nauwkeurig gecontroleerd om een stabiele soldeerkwaliteit te garanderen en de thermische belasting van componenten te minimaliseren.
Vraag: 3. Hoeveel verwarmingszones heeft een reflow-oven?
A: De meeste SMT-reflowovens zijn verkrijgbaar met 6 tot 12 verwarmingszones, afhankelijk van de productievereisten. Meer verwarmingszones zorgen voor een betere temperatuurregeling en verbeterde soldeerkwaliteit, vooral voor complexe PCB-assemblages of printplaten met hoge dichtheid.
Vraag: 4. Welke soorten reflow-ovens zijn er beschikbaar?
A: Veel voorkomende typen reflow-ovens zijn onder meer hetelucht-reflow-ovens, stikstof-reflow-ovens en lood-vrije reflow-ovens. De selectie hangt af van de complexiteit van de PCB, het type soldeerpasta en de eisen aan de productiekwaliteit.
Vraag: 5. Wat is het verschil tussen lucht- en stikstofreflowovens?
A: Een stikstof-reflow-oven vermindert het zuurstofniveau tijdens het solderen, wat resulteert in een betere soldeerbevochtiging, minder defecten en een beter uiterlijk van de soldeerverbinding. Heteluchtovens zijn kosteneffectiever-en geschikt voor de meeste standaard SMT-toepassingen.
Vraag: 6. Is de reflow-oven geschikt voor lood-vrij solderen?
EEN: Ja. Moderne SMT-reflow-ovens zijn ontworpen voor lood-vrij solderen en bieden nauwkeurige temperatuurregeling en stabiele thermische prestaties om te voldoen aan de lood-procesvereisten.
Vraag: 7. Hoe stel je het temperatuurprofiel in voor een reflow-oven?
A: Het temperatuurprofiel wordt ingesteld op basis van de specificaties van de soldeerpasta, het PCB-materiaal en de componenttypen. Een goede profilering zorgt voor een consistente soldeerkwaliteit en vermindert defecten zoals tombstones of koude verbindingen.
Vraag: 8. Kan de reflow-oven worden geïntegreerd in een complete SMT-lijn?
EEN: Ja. Een reflow-oven kan volledig worden geïntegreerd in een complete SMT-productielijn en werkt naadloos samen met soldeerpastaprinters, pick-and-place-machines, AOI en kartonverwerkingsapparatuur.
Vraag: 9. Welk onderhoud is er nodig voor een reflow-oven?
A: Regelmatig onderhoud omvat het reinigen van vloeimiddelresten, het controleren van ventilatoren en verwarmingselementen, het inspecteren van transportsystemen en het verifiëren van de temperatuurnauwkeurigheid om een stabiele werking op lange termijn te garanderen.
Vraag: 10. Hoe kies ik de juiste reflow-oven voor mijn SMT-lijn?
A: Het kiezen van de juiste reflow-oven hangt af van de PCB-grootte, het productievolume, het soldeerproces en de lijnconfiguratie. Door samen te werken met een ervaren aanbieder van SMT-lijnoplossingen kunt u optimale prestaties en een soepele lijnintegratie garanderen.
Populaire tags: smt lead-gratis reflow-oven, China smt lead-gratis reflow-oven fabrikanten, leveranciers, fabriek

